KONST / Litografier / Färglitografi 11733273
nr 1173 3273
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "En månskenskväll i Ramsmora by". Signerad, numrerad 265/350, motivet: 24x20
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:01:14
2/4 09:55:48
1.200 kr
2/4 11:29:43
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson